Ημερίδα Ενημέρωσης | Γνωρίστε το Επάγγελμα του Κοινωνικού Λειτουργού μέσα από βιωματικά εργαστήρια

University of Nicosia Μακεδονίτισσης 46, Nicosia

Η ανάγκη κατανόησης του εαυτού στους εφήβους είναι διαχρονική, καθώς όλοι αντιλαμβανόμαστε τις έντονες αλλαγές που βιώνουν, σε κάθε στάδιο της εξελικτικής τους πορείας.

Ημερίδα «Γίνομαι Φοιτητής Μουσικής για μία Μέρα»

Research and Technology Building Markou Drakou 8, Egkomi, Nicosia

Στο πλαίσιο της προσπάθειας του Πανεπιστημίου Λευκωσίας για περαιτέρω εκπαίδευση και κατάρτιση των μαθητών και μαθητριών, διοργανώνεται ημερίδα με θέμα «Γίνομαι Φοιτητής Μουσικής για μία μέρα».

Ημερίδα Ενημέρωσης στην Θεσσαλονίκη | Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η Ιδανική Επιλογή για Σπουδές στην Ευρώπη

City Hotel, Thessaloniki Κομνηνών 11, Θεσσαλονίκη

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας διοργανώνει ημερίδα ενημέρωσης με τίτλο «Γιατί Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η Ιδανική Επιλογή Για Σπουδές στην Ευρώπη».