All Day
Ongoing

The Jazz Summer Workshop 2023

Future Academy of Arts Ayiou Meletiou 22, Nicosia

The Jazz Summer Workshop 2023 The University of Nicosia and the Future Academy of Arts co-organise THE JAZZ SUMMER WORKSHOP 2023. Come and learn how to improvise and jam with other people! Discover swing [...]

«ΣΥΝΟΜΙΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ, ΕΞΗΓΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ: Νομική Σχολή του Πανεπιστημίου Λευκωσίας, Μία Ακόμη Νομική Σχολή της Ελλάδας»

Γραφείο Αθήνας Μεσογείων 265, Αθήνα

Η ημερίδα απευθύνεται σε μαθητές και μαθήτριες, γονείς καθώς και σε ενδιαφερόμενους και ενδιαφερόμενες που επιθυμούν να ενημερωθούν για τη νομική επιστήμη, τις νομικές σπουδές και το νομικό επάγγελμα.

Ημερίδα Ενημέρωσης | Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η ιδανική επιλογή για σπουδές στην Ευρώπη

The Block-Gallery University of Nicosia, Makedonitissis 46, Nicosia

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σας προσκαλεί, την Τετάρτη 5 Ιουλίου μεταξύ 19:00 – 21:00 σε Ημερίδα Ενημέρωσης με θέμα «Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η ιδανική επιλογή για σπουδές στην Ευρώπη».

Clinical Endocrinology Seminar

Newton Amphitheatre Makedonitissis 46, Nicosia

We cordially invite you to the Clinical Endocrinology Seminar, which will take place on Wednesday, 5 July 2023, at 7 p.m. in the Newton Amphitheatre at the University of Nicosia.