All Day

Δια Ζώσης Συναντήσεις με το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας στην Καβάλα

Airotel Galaxy Hotel El. Venizelou 27, Kavala

Το Γραφείο Ενημέρωσης και Εγγραφών Ελλάδας του Πανεπιστημίου Λευκωσίας ανακοινώνει την έναρξη νέου κύκλου συναντήσεων με υποψήφιους φοιτητές στην Ελλάδα από τις 28 Αυγούστου έως και τις 4 Σεπτεμβρίου 2023.

Δια Ζώσης Συναντήσεις με το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας στη Ρόδο

Κωνσταντίνου Υδραίου 75, Ρόδος Κωνσταντίνου Υδραίου 75, Ρόδος

Διαδικτυακή Ημερίδα Ενημέρωσης του προγράμματος Κτηνιατρικής

Online

Διαδικτυακή Ημερίδα ενημέρωσης του προγράμματος Κτηνιατρικής Η Κτηνιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Λευκωσίας σας προσκαλεί σε διαδικτυακή παρουσίαση του πενταετούς προγράμματος σπουδών Κτηνιατρικής, Doctor of Veterinary Medicine (DVM) για απόφοιτους λυκείου την Τετάρτη 30 Αυγούστου [...]

Ημερίδα Ενημέρωσης στην Αθήνα | Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η Ιδανική Επιλογή για Σπουδές Εκτός Ελλάδας

Γραφείο Πανεπιστημίου Λευκωσίας, Αθήνα Μεσογείων 265, Νέο Ψυχικό, Αθήνα

Το Γραφείο Ενημέρωσης και Εγγραφών Ελλάδας του Πανεπιστημίου Λευκωσίας ανακοινώνει την έναρξη νέου κύκλου Ημερίδων Ενημέρωσης με ενδιαφερόμενους φοιτητές στην Ελλάδα.

Ημερίδα Ενημέρωσης στο Ηράκλειο | Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η Ιδανική Επιλογή για Σπουδές Εκτός Ελλάδας

Capsis Astoria Hotel Plateia Eleftherias, Irakleio