Νέα2021-10-09T13:38:04+03:00

Graduates’ Month

The Erasmus Office and the Career Success Centre of the University of Nicosia offer services exclusively to all recent graduates, on a regular basis, emphasizing employability after graduation, in the context of the “Graduates’ Month” (April 15 until May 15).

Διαγωνισμός Σχεδιασμού Αφίσας “GO ON ERASMUS”

Ο διαγωνισμός σχεδιασμού αφίσας με τίτλο «Go on Erasmus» έχει ως στόχο να αναδείξει το ταλέντο των φοιτητών του Πανεπιστημίου Λευκωσίας καθώς και να προωθήσει το πρόγραμμα Erasmus+ και τις διαθέσιμες ευκαιρίες που υπάρχουν για τους φοιτητές και νέους απόφοιτους.

7η Ενημερωτική Ημερίδα για το Πρόγραμμα Erasmus+ από το Γραφείο Erasmus του Πανεπιστημίου Λευκωσίας

Το Γραφείο Erasmus του Πανεπιστημίου Λευκωσίας είχε τη χαρά να διοργανώσει και να φιλοξενήσει την ετήσια Ημερίδα Ενημέρωσης για το Πρόγραμμα Erasmus+.