Λάβε μέρος στη νέα μελέτη «NUTRICO»

Αν είσαι 45 εως 65 ετών, κάτοικος Κύπρου και δε λαμβάνεις ορμονική θεραπεία ή έχεις κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας που επηρεάζει τη διατροφή σου, λάβε μέρος στη νέα μελέτη του Πανεπιστημίου Λευκωσίας ¨NUTRICO¨ και βοήθησέ μας στη συλλογή δεδομένων.

Η μελέτη έχει εγκριθεί από την Επιτροπή Βιοηθικής Κύπρου και η συμμετοχή περιλαμβάνει μόνο τη συμπλήρωση ενός online ερωτηματολογίου και την ολοκλήρωση μίας ολιγόλεπτης νευρογνωστικής αξιολόγησης.

Τα αποτελέσματα της προσωπικής σας αξιολόγησης θα σας δοθούν, παρέχοντάς σας σημαντικές πληροφορίες και συστάσεις για την υγεία σας.

Επικοινώνησε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες στο [email protected] ή [email protected]

Υπεύθυνη Kαθηγήτρια της μελέτης: Δρ Έλενα Φιλίππου, PhD, RD, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Διατροφής-Διαιτολογίας, Πανεπιστήμιο Λευκωσίας.

Η συμμετοχή σου είναι πολύτιμη!