Διαδικτυακή Ημερίδα Ενημέρωση – Σπουδάζω το Επάγγελμα του Αθλητικού Επιστήμονα

Διεθνής Ποδοσφαιριστής,
Πτυχιούχος Επιστήμης του Αθλητισμού Πανεπιστημίου Λευκωσίας,
Έτος αποφοίτησης 2019

Το Τμήμα Εισδοχής Φοιτητών του Πανεπιστημίου Λευκωσίας και το Πρόγραμμα της Επιστήμης του Αθλητισμού, σας προσκαλούν να γνωρίσετε το επάγγελμα του Αθλητικού Επιστήμονα/Γυμναστή, μέσα από την παρακολούθηση της διαδικτυακή παρουσίασης του προπτυχιακού προγράμματος της «Επιστήμης του Αθλητισμού» του Πανεπιστημίου Λευκωσίας. Παρακολουθώντας την διαδικτυακή ημερίδα του προγράμματος σας δίνετε η ευκαιρία να πάρετε μια γεύση από τη φοιτητική εμπειρία, ως φοιτητής του Προγράμματος της Επιστήμης του Αθλητισμού στο Πανεπιστήμιο μας..

Για πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα της Επιστήμης του Αθλητισμού πατήστε εδώ.

Δηλώστε Ενδιαφέρον για Πρόγραμμα Σπουδών

Συμπληρώστε την πιο κάτω φόρμα για να δηλώσετε ενδιαφέρον για συγκεκριμένο πρόγραμμα σπουδών, και για να πάρετε περισσότερες πληροφορίες πριν την εκδήλωση. Με αυτό τον τρόπο θα απαντηθούν πολλές από τις ερωτήσεις σας πριν να σας γνωρίσουμε και από κοντά.