Loading Events

Διαδικτυακή Ενημέρωση – Παρουσίαση των Προγραμμάτων Διαιτολογίας/ Διατροφής: BSc Διαιτολογία Διατροφή, MSc Κλινική Διαιτολογίας, MSc Αθλητική Διατροφή/ Διαιτολογία και Διαιτολογική Παρέμβαση, PhD Διαιτολογία/ Διατροφή

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σας προσκαλεί σε παρουσίαση των προγραμμάτων Διαιτολογίας/Διατροφής από την Δρ. Ελένη Ανδρέου, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια και Συντονίστρια των Προγραμμάτων.

Η Δρ. Ανδρέου θα παράσχει πληροφορίες σχετικά με τα προγράμματα Διαιτολογίας/Διατροφής του Πανεπιστημίου Λευκωσίας και τη φοίτηση σε αυτό. Η Δρ. Ανδρέου θα απαντήσει σε ερωτήσεις των ενδιαφερόμενων.

Παράλληλα μαζί με την Δρ. Δόνα Χειλέτη, Λέκτορας και Κλινική Παιδιατρική Διαιτολόγος και τον Δρ. Χριστόφορο Γιαννάκη, Επίκουρο Καθηγητή, Κλινικό Εργοφυσιολόγο, θα δώσουν λύσεις σε ένα δια δραστικό εργαστήριο που συνδυάζει την Διατροφή/ Διαιτολογία – Κλινική Διαιτολογία – Αθλητική Διαιτολογία.

Για πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα Διατροφολογία και Διαιτολογία πατήστε εδώ.

Παρουσιαστές:
Δρ. Ελένη Ανδρέου
Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
Συντονίστρια Προγραμμάτων Διαιτολογίας/ Διατροφής

Δρ. Δόνα Χειλέτη
Λέκτορας
Κλινική Παιδιατρική Διαιτολόγος

Δρ. Χριστόφορος Γιαννάκη
Επίκουρος Καθηγητής
Κλινικός Εργοφυσιολόγος

Δηλώστε Ενδιαφέρον για Πρόγραμμα Σπουδών

Συμπληρώστε την πιο κάτω φόρμα για να δηλώσετε ενδιαφέρον για συγκεκριμένο πρόγραμμα σπουδών, και για να πάρετε περισσότερες πληροφορίες πριν την εκδήλωση. Με αυτό τον τρόπο θα απαντηθούν πολλές από τις ερωτήσεις σας πριν να σας γνωρίσουμε και από κοντά.