Loading Events

Διαδικτυακή Ημερίδα Ενημέρωσης | Παρουσίαση Μεταπτυχιακού Προγράμματος «Φυσικοθεραπεία και Αποκατάσταση»

Το Τμήμα Εισδοχής Φοιτητών του Πανεπιστημίου Λευκωσίας σας προσκαλεί σε παρουσίαση του μεταπτυχιακού της «Φυσικοθεραπείας και Αποκατάστασης». Παρακολουθώντας το διαδικτυακό σεμινάριο του μεταπτυχιακού προγράμματος, σας δίνετε η ευκαιρία να πάρετε μια γεύση από τη φοιτητική εμπειρία.

Ο Δρ Μάνος Στεφανάκης, επίκουρος καθηγητής και συντονιστής του προγράμματος, θα απαντήσει σε ερωτήσεις και θα δώσει πληροφορίες σχετικά με το μεταπτυχιακό πρόγραμμα «Φυσικοθεραπεία και Αποκατάσταση».

Παρουσίαση:

Δρ Μάνος Στεφανάκης
Επίκουρος Καθηγητής
Συντονιστής Μεταπτυχιακού Προγράμματος «Φυσικοθεραπεία και Αποκατάσταση»

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας συγκαταλέγεται ανάμεσα στα 1000 καλύτερα πανεπιστήμια του κόσμου, σύμφωνα με το Times Higher Education (THE) World University Rankings 2021. Πρόκειται για το μεγαλύτερο σε αριθμό φοιτητών πανεπιστήμιο στην Κύπρο, με περισσότερους από 14,000 φοιτητές (εξ αποστάσεως και δια ζώσης), και το πλέον διεθνοποιημένο της χώρας, καθώς οι φοιτητές του προέρχονται από περισσότερες από 100 χώρες.

Το Πανεπιστήμιο δέχεται αιτήσεις για εγγραφές στο Χειμερινό ακαδημαϊκό εξάμηνο 2021, του οποίου τα μαθήματα αρχίζουν στις 27 Σεπτεμβρίου 2021.

Δηλώστε Ενδιαφέρον για Πρόγραμμα Σπουδών

Συμπληρώστε την πιο κάτω φόρμα για να δηλώσετε ενδιαφέρον για συγκεκριμένο πρόγραμμα σπουδών, και για να πάρετε περισσότερες πληροφορίες πριν την εκδήλωση. Με αυτό τον τρόπο θα απαντηθούν πολλές από τις ερωτήσεις σας πριν να σας γνωρίσουμε και από κοντά.