Loading Events

Διαδικτυακή Συζήτηση – Ο ρόλος της Παγκύπριας Συνομοσπονδίας Γονέων στην επιλογή σπουδών και επαγγέλματος

Ποιος ο ρόλος των συνδέσμων γονέων Μέσης Εκπαίδευσης στην  επίλυση των δυσκολιών που επέφερε η πανδημία στους τελειόφοιτους μαθητές λυκείου και τεχνικών σχολών; Μαζί μας ο Πρόεδρος της Παγκύπριας Συνομοσπονδίας Γονέων Μέσης Εκπαίδευσης κύριος Χαράλαμπος Διονυσίου.

Λάβε μέρος και εσύ στον διάλογο ζωντανά, θέτοντας ερωτήσεις σχετικές με την επιλογή σπουδών και επαγγέλματος και διεκδίκησε ένα δωρεάν κωδικό για το Τεστ Επαγγελματικού Προσανατολισμού «Άριστον» που παραχωρεί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας στην Παγκύπρια Συνομοσπονδία Γονέων Μέσης Εκπαίδευσης.

Συμμετέχουν:

Χαράλαμπος Διονυσίου
Πρόεδρος της Παγκύπριας Συνομοσπονδίας Ομοσπονδιών Συνδέσμου Γονέων Δημόσιων Σχολείων Μέσης Εκπαίδευσης

Χριστίνα Ευριπίδου
Σύμβουλος Καριέρας/Συντονίστρια Άριστον Τεστ
Τμήμα Εισδοχής Φοιτητών

Έλενα Κωνσταντίνου
Ανώτερη Σύμβουλος Εισδοχής Φοιτητών
Τμήμα Εισδοχής Φοιτητών

Δηλώστε Ενδιαφέρον για Πρόγραμμα Σπουδών

Συμπληρώστε την πιο κάτω φόρμα για να δηλώσετε ενδιαφέρον για συγκεκριμένο πρόγραμμα σπουδών, και για να πάρετε περισσότερες πληροφορίες πριν την εκδήλωση. Με αυτό τον τρόπο θα απαντηθούν πολλές από τις ερωτήσεις σας πριν να σας γνωρίσουμε και από κοντά.