Διαδικτυακή Ενημέρωση: Γνωρίζω το Επάγγελμα του Φυσικοθεραπευτή

Tο Τμήμα Εισδοχής Φοιτητών του Πανεπιστημίου Λευκωσίας σας προσκαλεί να γνωρίσετε το επάγγελμα του Φυσικοθεραπευτή και να παρακολουθήσετε τη διαδικτυακή παρουσίαση του προπτυχιακού προγράμματος της Φυσικοθεραπείας του Πανεπιστημίου Λευκωσίας. Παρακολουθώντας το διαδικτυακό σεμινάριο του προγράμματος σας δίνετε η ευκαιρία να πάρετε μια γεύση από τη φοιτητική εμπειρία.

Η Δρ. Χριστίνα Μιχαηλίδου, Συντονίστρια του Προγράμματος, θα απαντήσει σε ερωτήσεις και θα δώσει πληροφορίες σχετικά με το προπτυχιακό πρόγραμμα Φυσικοθεραπείας και τις επαγγελματικές προοπτικές.

Για περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με το προπτυχιακό πρόγραμμα Φυσικοθεραπείας πατήστε εδώ.

Δηλώστε Ενδιαφέρον για Πρόγραμμα Σπουδών

Συμπληρώστε την πιο κάτω φόρμα για να δηλώσετε ενδιαφέρον για συγκεκριμένο πρόγραμμα σπουδών, και για να πάρετε περισσότερες πληροφορίες πριν την εκδήλωση. Με αυτό τον τρόπο θα απαντηθούν πολλές από τις ερωτήσεις σας πριν να σας γνωρίσουμε και από κοντά.