Διαδικτυακή Ενημέρωση: Γνωρίζω το Επάγγελμα του Φαρμακοποιού

Tο Τμήμα Εισδοχής Φοιτητών του Πανεπιστημίου Λευκωσίας σας προσκαλεί να γνωρίσετε το επάγγελμα του Φαρμακοποιού και να παρακολουθήσετε τη διαδικτυακή παρουσίαση του προπτυχιακού προγράμματος της Φαρμακευτικής του Πανεπιστημίου Λευκωσίας. Παρακολουθώντας το διαδικτυακό σεμινάριο του προγράμματος σας δίνεται η ευκαιρία να πάρετε μια γεύση από τη φοιτητική εμπειρία.

Η κ. Αλίκη Πελετίδη, Λέκτορας Κλινικής Φαρμακευτικής Πρακτικής και ο κος. Μιχάλης Πετρίδης, Αναπληρωτής Λέκτορας Φαρμακευτικής Τεχνολογίας, θα απαντήσουν σε ερωτήσεις και θα δώσουν πληροφορίες σχετικά με το προπτυχιακό πρόγραμμα Φαρμακευτικής και τις επαγγελματικές προοπτικές.

Παρουσίαση:

Πετρίδης Μιχαήλ
B.Pharm, M.Sc., Ph.D. (Cand.)
Αναπληρωτής Λέκτορας Φαρμακευτικής Τεχνολογίας

Αλικη Πελετιδη

PhD, AFHEA, MUR Accredited, MPharm
Λέκτορας Κλινικής Φαρμακευτικής Πρακτικής

Για πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα Φαρμακευτικής πατήστε εδώ

Δηλώστε Ενδιαφέρον για Πρόγραμμα Σπουδών

Συμπληρώστε την πιο κάτω φόρμα για να δηλώσετε ενδιαφέρον για συγκεκριμένο πρόγραμμα σπουδών, και για να πάρετε περισσότερες πληροφορίες πριν την εκδήλωση. Με αυτό τον τρόπο θα απαντηθούν πολλές από τις ερωτήσεις σας πριν να σας γνωρίσουμε και από κοντά.