Webinar – Γίνομαι ένας Δραστήριος Επιχειρηματίας σε 1 Ώρα!

Δρ. Επαμεινώνδας Επαμεινώνδα
Επίκουρος Καθηγητής
Τμήμα Διοίκησης και Διοικητικής Πληροφοριακών Συστημάτων

Δρ. Δέσπω Κτωρίδου
Καθηγήτρια,
Πρόεδρος Τμήματος Διοίκησης και Διοικητικής Πληροφοριακών Συστημάτων
Σχολή Διοίκησης Επιχειρήσεων

Το διαδικτυακό σεμινάριο είναι δωρεάν και ανοικτό για όλους, αλλά απευθύνεται κυρίως σε μαθητές γυμνασίου και λυκείου, φοιτητές και επαγγελματίες του τομέα.

Φαντάζεσαι τον εαυτό σου ως επιχειρηματία που διαχειρίζεται ανθρώπους σε μια επιχείρηση; Μέσα από το διαδικτυακό σεμινάριο «Γίνομαι ένας δραστήριος Επιχειρηματίας σε 1 ΩΡΑ!» θα κάνεις χειραψία με το όνειρο σου! Θα σε εφοδιάσει με τις σύγχρονες αρχές του management για να μπορέσεις να βελτιώσεις τη διοίκηση ομάδων ώστε να συνεισφέρουν στην καινοτομία και δημιουργικότητα μιας επιχείρησης.

Για πληροφορίες αναφορικά με το πρόγραμμα Διοικητικής Πληροφοριακών Συστημάτων πατήστε εδώ.

Δηλώστε Ενδιαφέρον για Πρόγραμμα Σπουδών

Συμπληρώστε την πιο κάτω φόρμα για να δηλώσετε ενδιαφέρον για συγκεκριμένο πρόγραμμα σπουδών, και για να πάρετε περισσότερες πληροφορίες πριν την εκδήλωση. Με αυτό τον τρόπο θα απαντηθούν πολλές από τις ερωτήσεις σας πριν να σας γνωρίσουμε και από κοντά.