Webinar – Επαγγελματική Ανέλιξη: Νέες τάσεις στη Διοίκηση Επιχειρήσεων

Καθ. Αγγελική Κοκκινάκη
Τμήμα Διοίκησης και Διοικητικής Πληροφοριακών Συστημάτων
Κοσμήτορας Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων

Πώς αλλάζει το εργασιακό τοπίο με τις πρόσφατες εξελίξεις; Πως μπορεί κάποιος να εξασφαλίσει επαγγελματική ανέλιξη μέσα στην κρίση;  Παράμετροι επιτυχίας και προσοδοφόρες επαγγελματικές επιλογές αποτελούν το πλαίσιο αναφοράς για να απαντήσουμε σχετικούς προβληματισμούς.

Το διαδικτυακό σεμινάριο είναι δωρεάν και ανοικτό για όλους, αλλά απευθύνεται κυρίως σε μαθητές γυμνασίου και λυκείου, φοιτητές και επαγγελματίες του αντικειμένου.

Για πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα Διοίκησης Επιχειρήσεων (BBA) πατήστε εδώ.

Δηλώστε Ενδιαφέρον για Πρόγραμμα Σπουδών

Συμπληρώστε την πιο κάτω φόρμα για να δηλώσετε ενδιαφέρον για συγκεκριμένο πρόγραμμα σπουδών, και για να πάρετε περισσότερες πληροφορίες πριν την εκδήλωση. Με αυτό τον τρόπο θα απαντηθούν πολλές από τις ερωτήσεις σας πριν να σας γνωρίσουμε και από κοντά.