Loading Events

Διαδικτυακή Ενημέρωση – Πρόγραμμα στην Πολιτική Μηχανική και Μηχανική Περιβάλλοντος

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σας προσκαλεί σε παρουσίαση του προπτυχιακού προγράμματος Πολιτική Μηχανική και Μηχανική Περιβάλλοντος.

Ο Δρ Παναγιώτης Πολυκάρπου θα σας δώσει πληροφορίες για το προπτυχιακό πρόγραμμα σπουδών που προσφέρει το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας, τις προοπτικές απασχόλησης, τη  διαδικασία εισδοχής,  τις υποτροφίες που προσφέρει το Πανεπιστήμιο αλλά και θα απαντήσει σε ερωτήσεις από ενδιαφερόμενους.

Για πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα Πολιτική Μηχανική και Μηχανική Περιβάλλοντος πατήστε εδώ.

Παρουσιαστής:

Δρ Παναγιώτης Πολυκάρπου
Επίκουρος Καθηγητής
Συντονιστής του Προγράμματος

Δηλώστε Ενδιαφέρον για Πρόγραμμα Σπουδών

Συμπληρώστε την πιο κάτω φόρμα για να δηλώσετε ενδιαφέρον για συγκεκριμένο πρόγραμμα σπουδών, και για να πάρετε περισσότερες πληροφορίες πριν την εκδήλωση. Με αυτό τον τρόπο θα απαντηθούν πολλές από τις ερωτήσεις σας πριν να σας γνωρίσουμε και από κοντά.