Loading Events

Webinar – Διαχείριση Αποδοτικότητας: Μια Ολιστική Προσέγγιση της Διοίκησης Ανθρώπινων Πόρων

Δρ. Ευάγγελος Τσουκάτος
Καθηγητής
Τμήμα Διοίκησης και Διοικητικής Πληροφοριακών Συστημάτων

Όλο και περισσότερο οι άνθρωποι αναγνωρίζονται ως το σημαντικότερο κεφάλαιο των οργανισμών. Η «Διαχείριση Αποδοτικότητας» αποτελεί μια, νέα, ολιστική προσέγγιση διαρκούς διαδικασίας εντοπισμού, αξιολόγησης και βελτίωσης της απόδοσης των εργαζομένων, σε έναν οργανισμό, μέσω της σύνδεσης των στόχων και της απόδοσης του κάθε εργαζομένου με την διατυπωμένη «αποστολή» και τους στρατηγικούς στόχους του οργανισμού.

Θα συζητήσουμε:

• Τις στρατηγικές πτυχές της διαχείρισης αποδοτικότητας
  • Τη διαδικασία σχεδιασμού και λειτουργίας ενός συστήματος διαχείρισης αποδοτικότητας
  • Tην ενσωματωμένη στο σύστημα ανάπτυξη των ατόμων και των ομάδων

Το διαδικτυακό σεμινάριο είναι δωρεάν και ανοικτό για όλους, αλλά απευθύνεται κυρίως σε μαθητές γυμνασίου και λυκείου, φοιτητές και επαγγελματίες του αντικειμένου.

Για πληροφορίες σχετικά με τα προγράμματα Διοίκησης Επιχειρήσεων πατήστε εδώ.

Δηλώστε Ενδιαφέρον για Πρόγραμμα Σπουδών

Συμπληρώστε την πιο κάτω φόρμα για να δηλώσετε ενδιαφέρον για συγκεκριμένο πρόγραμμα σπουδών, και για να πάρετε περισσότερες πληροφορίες πριν την εκδήλωση. Με αυτό τον τρόπο θα απαντηθούν πολλές από τις ερωτήσεις σας πριν να σας γνωρίσουμε και από κοντά.