Ξενάγηση στα Εργαστήρια Φαρμακευτικής του Πανεπιστημίου Λευκωσίας

Το Τμήμα Επιστημών Ζωής και Υγείας του Πανεπιστημίου Λευκωσίας διοργανώνει ξενάγηση στα εργαστήρια της Φαρμακευτικής την Τετάρτη 29 Ιουλίου στις 6.00μ.μ.

Οι ενδιαφερόμενοι θα έχουν την ευκαιρία να ξεναγηθούν στα υπερσύχρονα και άρτια εξοπλισμένα εργαστήρια Φαρμακευτικής του Πανεπιστημίου αλλά και να συναντηθούν και να συνομιλήσουν με τον συντονιστή του Προγράμματος, Δρ. Χρίστος Πέτρου, καθώς και με έμπειρους σύμβουλους επαγγελματικού προσανατολισμού, οι οποίοι θα τους ενημερώσουν σχετικά με το πρόγραμμα Φαρμακευτικής, τα πλεονεκτήματα που προσφέρει το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας αλλά και οτιδήποτε άλλο αφορά τις σπουδές στο Πανεπιστήμιο.

Ακολουθώντας ρητά τις οδηγίες και τις αποφάσεις των αρμόδιων εξουσιοδοτημένων φορέων και του Υπουργείου Υγείας, καθώς και με βάση του υγειονομικού πρωτοκόλλου λειτουργίας του Πανεπιστημίου Λευκωσίας, η συμμετοχή σας στην ξενάγηση θα πραγματοποιείται κατόπιν κράτησης θέσης.

Για την κράτησή σας παρακαλώ επικοινωνήστε στα τηλέφωνα: 22841712 / 22841674 ή στείλτε email [email protected] / [email protected]