Loading Events

To Πρόγραμμα Διαιτολογίας και Διατροφής του Τμήματος Επιστημών Ζωής και Υγείας του Πανεπιστημίου Λευκωσίας σε συνεργασία και υπό την αιγίδα του Συνδέσμου Διαιτολόγων και Διατροφολόγων Κύπρου διοργανώνουν ημερίδα Διαιτολογίας/Διατροφολογίας με με τίτλο: «Τρώω σωστά σύμφωνα με τον τρόπο ζωής μου».

Η Ημερίδα απευθύνεται σε διαιτολόγους, διατροφολόγους, κλινικούς διαιτολόγους, αθλητικούς διαιτολόγους, επαγγελματίες υγείας και φοιτητές. Όλα τα καινούργια δεδομένα των θεμάτων διαιτολογίας / διατροφής θα παρουσιαστούν και θα συζητηθούν.

Η συμμετοχή είναι δωρεάν.
Οι παρουσιάσεις θα είναι στα ελληνικά.

Θα δοθεί:
(α) πιστοποιητικό παρακολούθησης για την ημερίδα από το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας και τον Σύνδεσμο Διαιτολόγων και Διατροφολόγων Κύπρου για συμμετοχή σε όλο το σεμινάριο
(β) CPES για διαιτολόγους / κλινικούς διαιτολόγους (Απευθείας υποβολή στο CDR)

Επικοινωνία:
Δρ Ελένη Ανδρέου [email protected] ή [email protected].

Τηλέφωνο: +22452288/58