Loading Events

Το Κυπριακό Κέντρο Ευρωπαϊκών και Διεθνών Υποθέσεων του Πανεπιστημίου Λευκωσίας παρουσιάζει την Τετάρτη, 18 Οκτωβρίου, 2017 στις 10:30 π.μ. στην αίθουσα συνεδριάσεων Μ115, κτίριοMillennium (1ος όροφος), Πανεπιστήμιο Λευκωσίας, το Κείμενο Πολιτικής με θέμα «Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ – Προκλήσεις και Περιορισμοί», του Καθηγητή Ανδρέα Θεοφάνους (με τη συμβολή ομάδας εργασίας).

Για δηλώσεις συμμετοχής και οποιεσδήποτε επιπρόσθετες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στο 22 841600 ή στο [email protected].