Loading Events

Για 4η συνεχόμενη χρονιά, το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας φιλοξενεί τη φιλανθρωπική επίδειξη μόδας «Οκτώ με ένα σκοπό»

To Perwoll παρουσιάζει τη φιλανθρωπική επίδειξη μόδας «Οκτώ με ένα σκοπό», η οποία θα πραγματοποιηθεί στις 5 Ιουνίου 2019 και ώρα 20:00 στο ανοικτό Αμφιθέατρο του Πανεπιστημίου Λευκωσίας.

Το φιλανθρωπικό fashion show διοργανώνεται για 6η συνεχή χρονιά από το Δημοτικό Συμβούλιο Νεολαίας Έγκωμης και τελεί υπό την Υψηλή Προστασία της Πρώτης Κυρίας, κας Άντρης Αναστασιάδη. Τα καθαρά έσοδα από την εκδήλωση θα διατεθούν στη στήριξη του Οργανισμού Hope For Children CRC Policy Centre για την υπεράσπιση των δικαιωμάτων των παιδιών και του Panos Evripidou Foundation το οποίο συμβάλλει στη στήριξη των οικογενειών πρόωρων νεογνών.

Το show θα προσφέρει ένα πλούσιο θέαμα και το κοινό θα έχει την ευκαιρία να απολαύσει τις εντυπωσιακές δημιουργίες γνωστών Κύπριων σχεδιαστών:

Calia Monoyiou, Complice Stalo Theodorou, Elina Leventi, Constantinos Vasiliades, Kristo Avraam, Polyxeni Pazarou, Marios Gregoriades Jewellery και Chris K.

Στην εκδήλωση συμμετέχει και η Mindy by Iliana.

Την παρουσίαση αναλαμβάνουν οι Ανδρέας Φαλάς και Μαρία Ονησιφόρου.

Χρυσοί Χορηγοί:
Cambridge Weight Plan και Remedica

Μεγάλοι Χορηγοί:
University of Nicosia, Kronenbourg 1664 Blanc,  Lemon Park, και New Code Events & Modeling

Χορηγοί:
IDS Interior Services, Kip Consulting, Petros Savva Constructions & Development Ltd, Royal Crown Insurance, Action Global Communications, Mohawk Hair Studio

Υποστηρικτές:
Zevra cosmetics, One Digital, Ταξίδι στην Εκπαίδευση, Alogo Uniforms Ltd, Marlen Efstathiou Photography, Media Studios, OJO Sunglasses, Michel Dali, Mork, Mindy Boutique, Nouvel Esthetique, Cablenet, Mindy by Iliana.

Χορηγοί Επικοινωνίας:
Περιοδικό Down Town & Kiss FM

Διαδικτυακός χορηγός:
MC MEDIA

Τα εισιτήρια πωλούνται στην τιμή των €15 και είναι διαθέσιμα στα εξής σημεία:
Δήμος Έγκωμης τηλ. 22453800/22453895, Hope For Children CRC Policy Centre τηλ. 22103234 και Panos Evripidou Foundation τηλ. 99468177.