Loading Events

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας θα συμμετάσχει στην Εκπαιδευτική Έκθεση “Εκπαίδευση και Επαγγέλματα 2019” που οργανώνει η Ομοσπονδία Συνδέσμων Γονέων και Κηδεμόνων Μέσης, Γενικής και Τεχνικής Εκπαίδευσης Λευκωσίας.

Θα έχετε την ευκαιρία να ενημερωθείτε για τα προγράμματα σπουδών που σας ενδιαφέρουν και τα πλεονεκτήματα που προσφέρει το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας, που κατατάσσεται από τον παγκόσμιο οργανισμό QS World University Rankings, στον αριθμό 91 στην Περιφέρεια της Αναδυόμενης Ευρώπης και της Κεντρικής Ασίας (EECA) για το 2019.

Έμπειροι σύμβουλοι επαγγελματικού προσανατολισμού θα απαντήσουν σε κάθε σας ερώτηση και θα είναι έτοιμοι να δώσουν οποιαδήποτε πληροφορία ζητήσετε, η οποία σχετίζεται με τη φοίτηση σας στο Πανεπιστήμιο.