Loading Events

Το Πρόγραμμα του Τμήματός Επιστημών Ζωής και Υγείας του Πανεπιστημίου Λευκωσίας συμμετέχει στην 10η Διημερίδα + Έκθεση ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΥΓΕΙΑΣ, τη μεγαλύτερη συνεδριακή και εκθεσιακή διημερίδα στον χώρο της υγείας.

Επισκεφθείτε μας το Σάββατο 2 και την Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019, από τις 8:30 το πρωί έως και 20:30 το απόγευμα στο χώρο των υπηρεσιών, για να γνωριστούμε και να σας ενημερώσουμε για τα προγράμματα του Πανεπιστημίου Λευκωσίας.

Στην Ημερίδα θα βρίσκεται και η Λέκτορας του προγράμματος Φαρμακευτικής, Αλίκη Πελετίδη, MPharm, PhD, AFHEA η οποία την Κυριακή 3 Φεβρουαρίου στις 10:00 θα συμμετάσχει με ομιλία με θέμα: «Αντιμετώπιση του Ασθενή με Πόνο στο Φαρμακείο».

Για περισσότερες πληροφορίες, καλείτε στο Γραφείο Ενημέρωσης και Εγγραφών Ελλάδας.
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 6748293, email: [email protected].