Νέα και Εκδηλώσεις

Τελευταία Νέα

Πρόσκληση υποβολής αιτήσεων | Διδακτορικό Πρόγραμμα της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων | Άνοιξη 2024

Η Σχολή Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Λευκωσίας ανακοινώνει αριθμό θέσεων για εισαγωγή στο Διδακτορικό πρόγραμμα (PhD), για το Εαρινό Εξάμηνο του 2024.

Ο Καθηγητής Fulvio Ananasso μίλησε για τον Ψηφιακό Μετασχηματισμό στο Πανεπιστήμιο Λευκωσίας

Η Σχολή Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Λευκωσίας και το Κέντρο Διαχείρισης, Καινοτομίας και Στρατηγικής Γνώσης (KISC) του Πανεπιστημίου, είχαν την τιμή να φιλοξενήσουν, στις 8 Νοεμβρίου, τον αξιότιμο Καθηγητή Fulvio Ananasso, ο οποίος πραγματοποίησε ομιλία σχετικά με τον Ψηφιακό Μετασχηματισμό.

Όλες οι Εκδηλώσεις

Με στόχο την υποστήριξη νέων ανθρώπων κατά τη σύνδεσή τους με την τοπική και διεθνή αγορά εργασίας και τη διασύνδεση επιχειρήσεων με το Πανεπιστήμιο και τους φοιτητές και τους αποφοίτους του, το Κέντρο Επιτυχούς Σταδιοδρομίας (Career Success Centre) του Πανεπιστημίου Λευκωσίας διοργανώνει εκθέσεις εξειδικευμένες ανά τομέα.

Με στόχο την υποστήριξη νέων ανθρώπων κατά τη σύνδεσή τους με την τοπική και διεθνή αγορά εργασίας και τη διασύνδεση επιχειρήσεων με το Πανεπιστήμιο και τους φοιτητές και τους αποφοίτους του, το Κέντρο Επιτυχούς Σταδιοδρομίας (Career Success Centre) του Πανεπιστημίου Λευκωσίας διοργανώνει εκθέσεις εξειδικευμένες καριέρας ανά τομέα.

Each year, the University of Nicosia Graduation Ceremonies are broadcast live online.

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σε συνεργασία με το Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο σας προσκαλούν σε δια ζώσης Ημερίδα Ενημέρωσης για τα Κοινά/Διαπανεπιστημιακά Εξ Αποστάσεως Μεταπτυχιακά προγράμματα «Τραπεζική, Λογιστική και Χρηματοοικονομική» και «Δίκαιο της Οικονομίας και των Επιχειρήσεων» στα Ιωάννινα, την Τρίτη 27 Ιουνίου 2023.