Φόρτωση Εκδηλώσεις

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας ανακοινώνει την Υποβολή Αιτήσεων Εισδοχής στο Πρόγραμμα Χορού για το Ακαδημαϊκό Έτος 2022/2023

Σπούδασε χορό στο μοναδικό αναγνωρισμένο πρόγραμμα χορού στην Κύπρο. Το Πρόγραμμα Χορού του Πανεπιστημίου Λευκωσίας με χαρά ανακοινώνει την έναρξη αποδοχής αιτήσεων για το ακαδημαϊκό έτος 2022/2023. Η ακροάσεις θα γίνουν την 30η Αυγούστου η ώρα 11.00-13.00 στο UNIC Dance Studio. Καλωσορίζουμε υποψηφίους από όλα τα διαφορετικά υπόβαθρα χορού!

Συμπληρώστε την αίτηση εισδοχής στο www.unic.ac.cy πριν την ακρόαση.

Η ακρόαση θα περιλαμβάνει μάθημα σύγχρονου χορού, αυτοσχεδιασμού, και συζήτηση. Οι χορευτές δεν χρειάζεται να ετοιμάσουν σόλο.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την αίτηση, επικοινωνήστε με:

Dr. Dara Milovanovic | E: [email protected] | T: 22 842004

Debbie Ftanou | Admissions Department | Ε: [email protected] | T: 22 841 528

Δηλώστε Ενδιαφέρον για Πρόγραμμα Σπουδών

Συμπληρώστε την πιο κάτω φόρμα για να δηλώσετε ενδιαφέρον για το συγκεκριμένο πρόγραμμα σπουδών, και για να πάρετε περισσότερες πληροφορίες. Με αυτό τον τρόπο θα απαντηθούν πολλές από τις ερωτήσεις σας πριν να σας γνωρίσουμε και από κοντά.