Loading Events

Ελάτε μαζί με έναν φίλο για να γνωρίσει ένα από τα πιο δημοφιλή Εξ Αποστάσεως Μεταπτυχιακά Προγράμματα στη Διοίκηση Επιχειρήσεων στην Ελλάδα

Η Σχολή Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου της Λευκωσίας και το Γραφείο MBA προσκαλούν όλους τους εξ αποστάσεως MBA φοιτητές και αποφοίτους τους σε συνάντηση στην Αθήνα και τη Θεσσαλονίκη. Η εκδήλωση της Αθήνας θα πραγματοποιηθεί την 1η Ιουνίου 2019 στις 19:00 στα γραφεία του Πανεπιστημίου Λευκωσίας (Λεωφόρος Μεσογείων 265, Νέο Ψυχικό 154 51). Η εκδήλωση της Θεσσαλονίκης θα πραγματοποιηθεί στις 2 Ιουνίου στις 19:00 στο ξενοδοχείο Macedonia Palace (Λεωφόρος Μεγάλου Αλεξάνδρου 2, 546 40). Σκοπός αυτών των συναντήσεων είναι να συγκεντρώσει όσο το δυνατόν περισσότερους από τους αποφοίτους του και φοιτητές του Προγράμματος, προκειμένου να οικοδομήσουν σχέσεις και να ενισχύσουν το επιχειρηματικό τους δίκτυο.

Μέσα στα πλαίισια των υπηρεσιών προς τους φοιτητές και απόφοιτους μας, το Πανεπιστήμιο προσκαλεί όλους εσάς να εκμεταλευτείτε αυτή τη ευκαιρία για να κτίσετε και να διευρίνετε το εκπαιδευτικό & επιχειρηματικό σας δίκτυο, να συναντηθείτε με συναδέλφους απόφοιτους και συμφοιτητές, καθώς και με ακαδημαικούς και συμβούλους.

Πρόκειται για μια συνάντηση που απευθύνεται μόνο στους εξ αποστάσεως φοιτητές και απόφοιτους του Προγραμματος ΜΒΑ του Πανεπιστημίου Λευκωσίας καθώς και ενός φίλου τους που θέλει να μάθει περισσότερα και να επωφεληθεί από το δίκτυο της οικογένειας του ΜΒΑ του Πανεπιστημίου. Ενός φίλου τους που είναι πρόθυμος και φιλοδοξεί να ενταχθεί στη οικογένεια μας, σπουδάζοντας το ίδιο ΜΒΑ πρόγραμμα που σπουδάζετε ή έχετε σπουδάσει και εσείς.

Από το 2013 μέχρι σήμερα, το πρόγραμμα ΜΒΑ του Πανεπιστημίου Λευκωσίας, έχει σχεδόν 1000 απόφοιτους, που δρουν ως αξιοπρεπέστατοι πρεσβευτές του Πανεπιστημίου μας σε όλο τον κόσμο.

Για να επιβεβαιώσετε τη συμμετοχή σας στη συνάντηση της Αθήνας:
Για να επιβεβαιώσετε τη συμμετοχή σας στη συνάντηση της Θεσσαλονίκης πατήστε εδώ.

Για να επιβεβαιώσετε τη συμμετοχή σας στη συνάντηση της Θεσσαλονίκης: