Φόρτωση Εκδηλώσεις

Webinar – Παρουσίαση Μεταπτυχιακού Προγράμματος – MSc Επιστήμη της Άσκησης και της Φυσικής Αγωγής

Δρ. Κωνσταντίνος Τσουλούπας
Συντονιστής Προγράμματος
Τμήμα Επιστημών Ζωής και Υγείας

Γενική παρουσίαση του μεταπτυχιακού προγράμματος Επιστήμη της Άσκησης και της Φυσικής Αγωγής, από τον Δρ. Κωνσταντίνο Τσουλούπα, Συντονιστή του Προγράμματος.

Το πρόγραμμα δίνει τη δυνατότητα εξειδίκευσης στο γνωστικό αντικείμενο της αθλητικής επιστήμης, σε θεωρητικό και πρακτικό επίπεδο. Παρέχεται μεταπτυχιακή εκπαίδευση σε άτομα που ασχολούνται με δραστηριότητες άσκησης, φυσικής αγωγής και προπονητικής σε ιδιωτικούς και κρατικούς οργανισμούς, καθώς και σε φορείς αναψυχής και αθλητισμού γενικότερα. Ιδιαίτερη έμφαση δίνεται στη δημιουργία υποδομής για τη διαρκή προαγωγή της επιστημονικής γνώσης, και στη δημιουργία ικανών και αποτελεσματικών επιστημόνων, οι οποίοι θα είναι ανταγωνιστικοί στο πλαίσιο της Ενωμένης Ευρώπης σε επίκαιρα σχετικά θέματα για όλες τις ηλικιακές ομάδες.

Για πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα Επιστήμη της Άσκησης και της Φυσικής Αγωγής πατήστε εδώ.

Το δωρεάν διαδικτυακό σεμινάριο απευθύνεται σε 3ετής και 4ετής φοιτητές του προπτυχιακού προγράμματος Επιστήμη της Άσκηση και της Φυσικής Αγωγής, του Πανεπιστημίου Λευκωσίας

Για να συμμετέχεις στην γενική παρουσίαση του μεταπτυχιακού προγράμματος «Επιστήμη της Άσκησης και της Φυσικής Αγωγής» ακολούθησε τα πιο κάτω βήματα:

1. Κάνε κλικ στον ακόλουθο σύνδεσμο: https://globaltraining.webex.com/globaltraining/k2/j.php?MTID=ta81689a0402d271294fe44efdd679c0d
  2. Καταχώρησε το ονοματεπώνυμο σου και το ηλεκτρονικό σου ταχυδρομείο
  3. Καταχώρησε τον ακόλουθο κωδικό: utNTMRMk572
  4. Κάνε κλικ στο “Join Now”.
  5. Ακολούθησε τις οδηγίες που εμφανίζονται στην οθόνη σου.

Δηλώστε Ενδιαφέρον για Πρόγραμμα Σπουδών

Συμπληρώστε την πιο κάτω φόρμα για να δηλώσετε ενδιαφέρον για συγκεκριμένο πρόγραμμα σπουδών, και για να πάρετε περισσότερες πληροφορίες πριν την εκδήλωση. Με αυτό τον τρόπο θα απαντηθούν πολλές από τις ερωτήσεις σας πριν να σας γνωρίσουμε και από κοντά.