Loading Events

Διαδικτυακή Ενημέρωση – Παρουσίαση Μεταπτυχιακού Προγράμματος «Φυσικοθεραπεία και Αποκατάσταση»

Δρ. Μάνος Στεφανάκης
Επίκουρος Καθηγητής
Συντονιστής μεταπτυχιακού προγράμματος Φυσικοθεραπεία και Αποκατάσταση
Τμήμα Επιστημών Ζωής και Υγείας

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σας προσκαλεί σε παρουσίαση του μεταπτυχιακού προγράμματος της «Φυσικοθεραπείας και Αποκατάστασης» από τον Δρ. Μάνο Στεφανάκη, Επίκουρο Καθηγητή του Προγράμματος.

Ο Δρ. Στεφανάκης θα παράσχει πληροφορίες σχετικά με το μεταπτυχιακό πρόγραμμα «Φυσικοθεραπείας και Αποκατάστασης» του Πανεπιστημίου Λευκωσίας και τη φοίτηση σε αυτό. Παράλληλα ο Δρ. Στεφανάκης θα απαντήσει σε ερωτήσεις των ενδιαφερόμενων.

Για πληροφορίες σχετικά με το μεταπτυχιακό πρόγραμμα Φυσικοθεραπείας και Αποκατάστασης πατήστε εδώ.

Δηλώστε Ενδιαφέρον για Πρόγραμμα Σπουδών

Συμπληρώστε την πιο κάτω φόρμα για να δηλώσετε ενδιαφέρον για συγκεκριμένο πρόγραμμα σπουδών, και για να πάρετε περισσότερες πληροφορίες πριν την εκδήλωση. Με αυτό τον τρόπο θα απαντηθούν πολλές από τις ερωτήσεις σας πριν να σας γνωρίσουμε και από κοντά.