Loading Events

Το Τμήμα Επιστημών Ζωής και Υγείας του Πανεπιστημίου Λευκωσίας, o Σύνδεσμος Διαιτολόγων και Διατροφολόγων Κύπρου και οι Υπεραγορές ΑΛΦΑΜΕΓΑ συνεχίζουν να ενημερώνουν παιδιά και γονείς για τα πλεονεκτήματα της ισορροπημένης διατροφής!

Μαζί με τη διαιτολόγο-κλινική διατροφολόγο Χριστίνα Παπαδοπούλου-Φεσά, σας περιμένουμε στην παρουσίαση του βιβλίου της «Κάνε μια βουτιά στο πιάτο μου… και δες!», του οποίου οι Υπεραγορές ΑΛΦΑΜΕΓΑ είναι χορηγός.

Το βιβλίο αποτελεί συγγραφικό εγχείρημα της αγαπημένης μας «Κυρίας Διατροφής» και προτείνει υγιεινές γεύσεις για μικρούς και μεγάλους, μέσα από δημιουργικές εικόνες και εύκολες συνταγές!

Η παρουσίαση θα γίνει στο Cine Studio του Πανεπιστημίου Λευκωσίας, το Σάββατο 25 Μαΐου 2019, στις 3:30 μ.μ.

Στην εκδήλωση θα τραγουδήσουν τα παιδιά του At Vivo Music School by Rena Photiou, θα υπάρχουν θεατρικά δρώμενα, μουσική, τραγούδι, χορός, παιχνίδι και πολλές πολλές εκπλήξεις!

Είσοδος ελεύθερη!

Απαραίτητες οι δηλώσεις συμμετοχής, στο https://www.alphamega.com.cy/ μέχρι 15 Μαΐου!