Τώρα είναι η ώρα για φοιτητική ζωή │Νέος Κύκλος Σπουδών

21 December 2016

Τώρα είναι η ώρα να ξεκινήσεις τη φοιτητική σου ζωή. Γιατί εάν ξεκινήσεις τις σπουδές σου τώρα, μπορείς να συμμετέχεις στο νέο σχέδιο JANEWARY STUDENT, που δημιουργήσαμε ειδικά για σένα.

Κάνε την εγγραφή σου μέχρι τις 23 Ιανουαρίου 2017 και πάρε αυτόματα το ειδικό φοιτητικό πακέτο μας που περιέχει:

1. Δωρεάν Τεστ Επαγγελματικού Προσανατολισμού «ΑΡΙΣΤΟΝ»

2. Δωρεάν συνδρομή στο UFIT Fitness Centre, το υπερσύγχρονο γυμναστήριο του Πανεπιστημίου Λευκωσίας, για όλο το ακαδημαϊκό τετράμηνο Spring 2017

3. Υποτροφίες που διευκολύνουν τις σπουδές σου (βάσει κριτηρίων του Πανεπιστημίου Λευκωσίας)

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ 450 ΘΕΣΕΙΣ
Έναρξη μαθημάτων 30 Ιανουαρίου 2017

Δείτε  αναλυτικά όλα τα προγράμματα σπουδών του Πανεπιστημίου Λευκωσίας.

Κόκτεϊλ Πάρτυ Γνωριμίας και Ενημέρωσης

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας διοργανώνει κόκτεϊλ πάρτυ γνωριμίας και ενημέρωσης για νέους φοιτητές και τις οικογένειές τους, μεταξύ 10 και 18 Ιανουαρίου:

• 10/01 - Λευκωσία, Πανεπιστήμιο Λευκωσίας, 6:00 - 8:30 το βράδυ

• 11/01 - Λεμεσός, Ξενοδοχείο Royal Apollonia, 6:00 - 8:30 το βράδυ

• 12/01 - Πάφος, Ξενοδοχείο Αλμύρα, 6:00 - 8:30 το βράδυ

• 18/01 - Λευκωσία, Πανεπιστήμιο Λευκωσίας, 6:00 - 8:30 το βράδυ

Προσωπικές συναντήσεις συμβουλευτικού χαρακτήρα θα είναι επίσης διαθέσιμες έως και 23 Ιανουαρίου στο Πανεπιστήμιο Λευκωσίας.

Mην χάσεις αυτή τη μοναδική ευκαιρία που θα σε φέρει κοντά στην πιο πλούσια από κάθε άποψη φοιτητική εμπειρία και τις καλύτερες μέρες της ζωής σου!

Δήλωσε συμμετοχή στο κόκτεϊλ πάρτυ, μέχρι τις 9 Ιανουαρίου στο admissions@unic.ac.cy ή στο 22 841 528.