Συνέδριο | Χάνα Άρεντ, Δίκαιο και Πολιτική

UNESCO Amphitheatre Makedonitissis 46, Nicosia, Cyprus

Η Νομική Σχολή του Πανεπιστημίου Λευκωσίας και το Τμήμα Νομικής του Πανεπιστημίου Κύπρου συνδιοργανώνουν συνέδριο με θέμα: Χάνα Άρεντ. Δίκαιο και Πολιτική.

Cancelled Student/Alumni Workshop: Digital Violence and Prevention of Cyber Bullying

M114, 1st Floor, Millenium Building 46 Makedonitissas Avenue, Nicosia, Cyprus

The Association for the Prevention and Handling of Violence in the Family (SPAVO) in cooperation with the Department of Student Affairs would like to offer an awareness raising Workshop: Digital Violence and Prevention of Cyber Bullying on Friday, 29 March 2024, between 10:00-12:00 at M114 Conference Room at the Millenium Building, University of Nicosia.

Συνέδριο | Χάνα Άρεντ, Δίκαιο και Πολιτική

UNESCO Amphitheatre Makedonitissis 46, Nicosia, Cyprus

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας συμμετέχει στην Έκθεση Κυπριακών Πανεπιστημίων στην Αθήνα | Μάρτιος 2024

«Σπίτι της Κύπρου», Πρεσβεία Κυπριακής Δημοκρατίας Ξενοφώντος 2, Αθήνα, Greece

Ενημερωθείτε για τα προγράμματα σπουδών που σας ενδιαφέρουν και τα πλεονεκτήματα που προσφέρει το Πανεπιστήμιο.

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας συμμετέχει στην Έκθεση Κυπριακών Πανεπιστημίων στα Ιωάννινα | Απρίλιος 2024

Ξενοδοχείο GRAND SERAI Δωδώνης 33, Ιωάννινα, Greece

Job fair in Multidisciplinary Business by the UNIC Career Success Centre

The Block-Gallery University of Nicosia, Makedonitissis 46, Nicosia

With the aim of supporting young people in connecting with the local and international job market, and linking businesses with the University, its students and graduates, the Career Success Centre of the University of Nicosia is organising sector-specific job fairs.

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας συμμετέχει στην Έκθεση Κυπριακών Πανεπιστημίων στην Κέρκυρα | Απρίλιος 2024

Corfu Palace Hotel Λεωφόρος Δημοκρατίας 2, Κέρκυρα, Greece

Ημερίδα Ενημέρωσης στην Αθήνα | Παρουσίαση του Προγράμματος Φαρμακευτικής (MPharm)

Γραφεία Πανεπιστημίου Λευκωσίας Λεωφ. Μεσογείων 265 Νέο Ψυχικό, Αθήνα, Greece

Το Τμήμα Επιστημών Υγείας σε συνεργασία με το Τμήμα Εισδοχής Φοιτητών του Πανεπιστήμιου Λευκωσίας διοργανώνει παρουσίαση του Προγράμματος Φαρμακευτικής (MPharm) την Τετάρτη, 3 Απριλίου 2024 μεταξύ 19:00 – 20:00 στο Γραφείο του Πανεπιστημίου Λευκωσίας στην Αθήνα στην διεύθυνση: Μεσογείων 265, 15451, Νέο Ψυχικό.

Research & Technology Building Markou Drakou 8, Nicosia, Cyprus

Το τμήμα Μουσικής και Χορού του Πανεπιστημίου Λευκωσίας διοργανώνει ημερίδα με θέμα «Εξερευνώντας νέα μονοπάτια και οπτικές στη διδασκαλία μουσικών οργάνων και φωνής».

Job fair in TechTalent IT by the UNIC Career Success Centre

The Block-Gallery University of Nicosia, Makedonitissis 46, Nicosia