All Day

Info session in Thessaloniki | School of Veterinary Medicine

Electra Palace 9 Aristotelous Square, Thessaloniki

Η Κτηνιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Λευκωσίας σας προσκαλεί σε Ημερίδες Ενημέρωσης με θέμα «Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η ιδανική επιλογή για σπουδές Κτηνιατρικής στην Ευρώπη» σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.

Info session in Thessaloniki | Medical School

Ξενοδοχείο Electra Palace Aristotelous 9, Thessaloniki

Η Ιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Λευκωσίας σας προσκαλεί σε Ημερίδες Ενημέρωσης με θέμα «Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η ιδανική επιλογή για σπουδές Ιατρικής στην Ευρώπη» σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.

Ημερίδα Ενημέρωσης στο Αγρίνιο | Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η Ιδανική Επιλογή για Σπουδές Εκτός Ελλάδας

Esperia Boutique Hotel Char. Trikoupi 31, Agrinio

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σας προσκαλεί, την Πέμπτη 22 Ιουνίου 2023, η ώρα 19:00-21:00, σε Hμερίδα Eνημέρωσης στο Αγρίνιο.

Ημερίδα Ενημέρωσης στην Καλαμάτα | Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η Ιδανική Επιλογή για Σπουδές Εκτός Ελλάδας

Grand Hotel Kalamata Navarinou 37, Kalamata

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σας προσκαλεί, την Πέμπτη 22 Ιουνίου 2023, η ώρα 19:00-21:00, σε Hμερίδα Eνημέρωσης στην Καλαμάτα.