All Day

Israel-Hellenic forum will reconvene in Nicosia for the first time

UNESCO Amphitheatre Makedonitissis 46, Nicosia

The Israel-Hellenic Forum – the major platform for furthering relations between academics, public intellectuals and experts in Greece, Cyprus and Israel – will reconvene in Nicosia on June 19-21.

Training Workshop on 3D Printing

Research & Technology Building Markou Drakou 8, Nicosia

The Marine & Carbon Lab organizes a training workshop on 3D printing. During the training, attendees will get the opportunity to design and print a small item.

Παρουσίαση Μεταπτυχιακού Προγράμματος «Επιστήμη της Άσκησης και της Φυσικής Αγωγής»

Red Ampthitheatre Μακεδονίτισσης 46, Nicosia

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σας προσκαλεί στην παρουσίαση του μεταπτυχιακού προγράμματος «Επιστήμη της Άσκησης και της Φυσικής Αγωγής», την Τετάρτη 21 Ιουνίου.

Δια Ζώσης Συναντήσεις με το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας στη Ρόδο

Κωνσταντίνου Υδραίου 75, Ρόδος Κωνσταντίνου Υδραίου 75, Ρόδος

Οι συναντήσεις θα πραγματοποιούνται, μεταξύ των ωρών 11:00 – 20:00, αποκλειστικά κατόπιν διευθέτησης συνάντησης μέσω email ή μέσω τηλεφώνου.

Info session in Athens | School of Veterinary Medicine

King George Hotel 3 Vasileos Georgiou A, Syntagma Square Str, Athens

Η Κτηνιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Λευκωσίας σας προσκαλεί σε Ημερίδες Ενημέρωσης με θέμα «Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η ιδανική επιλογή για σπουδές Κτηνιατρικής στην Ευρώπη» σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.

Info session in Athens | Medical School

King George Hotel 3 Vasileos Georgiou A, Syntagma Square Str, Athens

Η Ιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Λευκωσίας σας προσκαλεί σε Ημερίδες Ενημέρωσης με θέμα «Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η ιδανική επιλογή για σπουδές Ιατρικής στην Ευρώπη» σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.

Ημερίδα Ενημέρωσης στην Αθήνα | Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η Ιδανική Επιλογή για Σπουδές Εκτός Ελλάδας

Γραφείο Αθήνας Μεσογείων 265, Αθήνα

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σας προσκαλεί, την Τετάρτη 21 Ιουνίου 2023, η ώρα 19:00-21:00, σε Hμερίδα Eνημέρωσης στην Αθήνα.

Ημερίδα Ενημέρωσης στη Θεσσαλονίκη | Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η Ιδανική Επιλογή για Σπουδές Εκτός Ελλάδας

City Hotel, Thessaloniki Κομνηνών 11, Θεσσαλονίκη

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σας προσκαλεί, την Τετάρτη 21 Ιουνίου 2023, η ώρα 19:00-21:00, σε Hμερίδα Eνημέρωσης στη Θεσσαλονίκη.

Ημερίδα Ενημέρωσης στο Ηράκλειο | Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η Ιδανική Επιλογή για Σπουδές Εκτός Ελλάδας

Κέντρο Νεότητας Αγίου Τίτου Epimenidou 3, Iraklio

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σας προσκαλεί, την Τετάρτη 21 Ιουνίου 2023, η ώρα 19:00-21:00, σε Hμερίδα Eνημέρωσης στο Ηράκλειο.