All Day

Family Business Management (FAB) Erasmus+ Study Visit

Jean Monnet Amphitheatre 5887+3V5887+3V, Egkomi

The University of Nicosia will be hosting a Study Visit on 19 and 20 June 2023, in the context of the Family Business Management (FAB) ERASMUS+ Project.

Israel-Hellenic forum will reconvene in Nicosia for the first time

UNESCO Amphitheatre Makedonitissis 46, Nicosia

The Israel-Hellenic Forum – the major platform for furthering relations between academics, public intellectuals and experts in Greece, Cyprus and Israel – will reconvene in Nicosia on June 19-21.

Ημερίδα Ενημέρωσης στα Ιωάννινα | Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η Ιδανική Επιλογή για Σπουδές Εκτός Ελλάδας

Lake Spirit Geor. Chatzi-Pelleren 3Α, Ioannina

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σας προσκαλεί, την Τρίτη 20 Ιουνίου 2023, η ώρα 19:00-21:00, σε Hμερίδα Eνημέρωσης στα Ιωάννινα.

Ημερίδα Ενημέρωσης στο Ηράκλειο | «Τραπεζική, Λογιστική και Χρηματοοικονομική» και «Δίκαιο της Οικονομίας και των Επιχειρήσεων»

Galaxy Hotel Iraklio (Galaxy Ἡράκλειον) Leof. Dimokratias 75, Iraklio

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σε συνεργασία με το Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο σας προσκαλούν σε δια ζώσης Ημερίδα Ενημέρωσης για τα Κοινά/Διαπανεπιστημιακά Εξ Αποστάσεως Μεταπτυχιακά προγράμματα «Τραπεζική, Λογιστική και Χρηματοοικονομική» και «Δίκαιο της Οικονομίας και των Επιχειρήσεων» στο Ηράκλειο, την Τρίτη 20 Ιουνίου 2023.