All Day

Αθλητικές Βραβεύσεις Πανεπιστημίου Λευκωσίας 2022-2023

UNESCO Amphitheatre Makedonitissis 46, Nicosia

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σας προσκαλεί στις Αθλητικές Βραβεύσεις της Ακαδημαϊκής Χρονιάς 2022-2023 την Πέμπτη 8 Ιουνίου στις 19:00 στο Ανοικτό Αμφιθέατρο του Πανεπιστημίου Λευκωσίας.

Ημερίδα Ενημέρωσης | Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η ιδανική επιλογή για σπουδές στην Ευρώπη | Λεμεσός

Ajax Hotel Γεωρ. Νεοφύτου, Mesa Geitonia, Λεμεσός

Το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας σας προσκαλεί, την Πέμπτη 8 Ιουνίου μεταξύ 19:00 – 21:00 σε Ημερίδα Ενημέρωσης με θέμα «Γιατί το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας είναι η ιδανική επιλογή για σπουδές στην Ευρώπη».

Live Acoustic (Έντεχνη) & Greek Rock Music Night

LOFT RESTAURANT & BAR (UNIC Six Residences) Christodoulou Englezou 1, 12th Floor, Nicosia

The Student Affairs Department is pleased to invite all UNIC students and alumni to the Live Acoustic (Έντεχνη) & Greek Rock Music Night taking place on 8 June at the Loft Restaurant & Bar (SIX UNIC Residence: 12th Floor) at 21:00.