All Day

Κωνσταντίνου Υδραίου 75, Ρόδος Κωνσταντίνου Υδραίου 75, Ρόδος

Δια Ζώσης Συναντήσεις με το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας στη Χαλκίδα

John's Hotel Αγγελή Γοβιού 9, Χαλκίδα

Δια Ζώσης Συναντήσεις με το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας στη Χαλκίδα Το Γραφείο Ενημέρωσης και Εγγραφών Ελλάδας του Πανεπιστημίου Λευκωσίας ανακοινώνει την έναρξη νέου κύκλου δια ζώσης συναντήσεων με υποψήφιους φοιτητές στην Ελλάδα. Έμπειροι σύμβουλοι εισδοχής [...]

Δια Ζώσης Συναντήσεις με το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας στη Ξάνθη

Elisso Xenia Hotel Βασιλίσσης Σοφίας 9, Ξάνθη

Event Series Dance Escapes

Dance Escapes

Dance Studio II 5878+23 Egkomi, Cyprus, Nicosia

The Department of Student Affairs will be offering a series of dance classes “Dance Escapes” for students and alumni starting on Thursday, 20 October 2022.