Ongoing

Δια ζώσης συναντήσεις στην Κύπρο με το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας

Το Τμήμα Εισδοχής του Πανεπιστημίου Λευκωσίας ανακοινώνει την έναρξη δια ζώσης συναντήσεων στην Κύπρο με υποψήφιους φοιτητές. Ερχόμαστε σε όλη την Κύπρο για να τα πούμε από κοντά και να σας ενημερώσουμε για τις παγκόσμιες κατατάξεις και αξιολογήσεις του Πανεπιστημίου, για τα 100 και πλέον προγράμματα σπουδών, για τις δυνατότητες εγγραφής, μετεγγραφής και συνέχισης σπουδών, και για τις υποτροφίες.

Εκπαιδεύοντας τον Φαρμακοποιό του «2030»

Online

Το Τμήμα Επιστημών Ζωής και Υγείας και το Τμήμα Εισδοχής Φοιτητών του Πανεπιστημίου Λευκωσίας σας προσκαλούν, την Τρίτη 31 Αυγούστου 2021 και ώρα 18:00-19:00, σε διαδικτυακή ημερίδα ενημέρωση για το πεδίο της Φαρμακευτικής.

Επιστήμη Δεδομένων: Σπουδές και Προοπτικές

Online

Το Τμήμα Πληροφορικής και το Τμήμα Εισδοχής Φοιτητών του Πανεπιστημίου Λευκωσίας σας προσκαλούν την Τρίτη 31 Αυγούστους στις 19:00 σε διαδικτυακή ημερίδα ενημέρωσης για το προπτυχιακό και μεταπτυχιακό πρόγραμμα σπουδών στην Επιστήμη Δεδομένων του Πανεπιστημίου Λευκωσίας.