Γίνετε μέλος του φοιτητικού παραρτήματος ΙΕΕΕ του Πανεπιστημίου Λευκωσίας

Όταν γίνετε φοιτητικό μέλος του ΙΕΕΕ γίνεστε αυτόματα μέλος και του φοιτητικού τμήματος ΙΕΕΕ του Πανεπιστημίου Λευκωσίας. Το φοιτητικό μας παράρτημα αποδέχεται θερμά όλους τους φοιτητές, ανεξάρτητα από το πεδίο σπουδών τους. Οι περισσότερες από τις εκδηλώσεις μας προσφέρονται σε όλους τους φοιτητές, ανεξάρτητα από την ιδιότητά τους ως μέλη του ΙΕΕΕ. Ωστόσο, οι φοιτητές μέλη του ΙΕΕΕ απολαμβάνουν περισσότερα οφέλη, όπως:

• Εκδηλώσεις του Φοιτητικού Παραρτήματος
Οι φοιτητές μέλη του IEEE έχουν προτεραιότητα και εκπτώσεις για συμμετοχή στις εκδηλώσεις που διοργανώνει το παράρτημά μας. Επιπλέον, προσπαθούμε να διοργανώνουμε εκδηλώσεις με βάση τα ενδιαφέροντα των μελών μας.

Προσωπική Ανάπτυξη
Το IEEE ανοίγει πόρτες σε ευκαιρίες που θα σας βοηθήσουν να αναπτύξετε την επαγγελματική σας ταυτότητα, βελτιώνοντας τις ηγετικές και επικοινωνιακές σας δεξιότητες, και την ικανότητα να σκέφτεστε από άλλες οπτικές. Επιπλέον, θα αποκτήσετε διεθνείς διασυνδέσεις με ανθρώπους που θα σας βοηθήσουν να στοχεύσετε συγκεκριμένες σταδιοδρομίες. Στο φοιτητικό παράρτημα IEEE του Πανεπιστημίου Λευκωσίας, πάντοτες ψάχνουμε για ενθουσιώδεις φοιτητές που επιθυμούν να συμμετέχουν ή και να ηγειθούν του Παραρτήματος στο μέλλον. Για να συμμετέχετε με τον οποιοδήποτε τρόπο, πρέπει πρώτα να γίνετε μέλος.

• Στήριξη προτάσεων και πρότζεκτ
Αν έχετε κάποια πρόταση για ένα συναρπαστικό πρότζεκτ και την ικανότητα να το τρέξετε, μπορείτε να επωφεληθείτε από την υλοποίησή του μέσω του IEEE, που θα προσδώσει επαγγελματικό κύρος, βοήθεια στην εξασφάλιση επιχορήγησης, και βοήθεια στην προώθησή του.