Νέα και Εκδηλώσεις

Τελευταία Νέα

Εκθέσεις καριέρας από το Κέντρο Επιτυχούς Σταδιοδρομίας του Πανεπιστημίου Λευκωσίας

Με στόχο την υποστήριξη νέων ανθρώπων κατά τη σύνδεσή τους με την τοπική και διεθνή αγορά εργασίας και τη διασύνδεση επιχειρήσεων με το Πανεπιστήμιο και τους φοιτητές και τους αποφοίτους του, το Κέντρο Επιτυχούς Σταδιοδρομίας (Career Success Centre) του Πανεπιστημίου Λευκωσίας διοργανώνει εκθέσεις εξειδικευμένες καριέρας ανά τομέα, όπως για παράδειγμα, στον ευρύτερο κλάδο της Διοίκησης Επιχειρήσεων, της Μηχανικής και στην Πληροφορική και νέες τεχνολογίες.

Όλες οι Εκδηλώσεις

Με στόχο την υποστήριξη νέων ανθρώπων κατά τη σύνδεσή τους με την τοπική και διεθνή αγορά εργασίας και τη διασύνδεση επιχειρήσεων με το Πανεπιστήμιο και τους φοιτητές και τους αποφοίτους του, το Κέντρο Επιτυχούς Σταδιοδρομίας (Career Success Centre) του Πανεπιστημίου Λευκωσίας διοργανώνει εκθέσεις εξειδικευμένες καριέρας ανά τομέα.

Under the auspices of the Ministry of Education, Sport, and Youth, the Department of Management at the University of Nicosia and Junior Achievement Cyprus proudly present the GCEE 2023 – Global Entrepreneurship Education Conference 2.0.

Μέσα στο πλαίσιο της ανάγκης που προκύπτει για ενημέρωση σε μαθητές και καθηγητές Α’ Β’ και Γ’ τάξης λυκείου και τεχνικής σχολής, το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Λευκωσίας διοργανώνει, εκπαιδευτική ημερίδα με θέμα: Μπες στα παπούτσια των ανθρώπων του Μάρκετινγκ για μια μέρα.

Η ημερίδα οποία απευθύνεται σε γονείς και παιδιά ηλικίας 11-16 ετών και στοχεύει στην αντιμετώπιση των κινδύνων των κοινωνικών δικτύων.