Όμιλοι Αναψυχής

Αν θέλετε να κάνετε κάτι διαφορετικό, να γνωρίσετε άλλους φοιτητές με παρόμοια ενδιαφέροντα, να αναπτύξετε τις διαπροσωπικές σας σχέσεις, ηγετικές ικανότητες τη δημιουργικότητά σας ή απλά να διασκεδάσετε, τότε απλά ενταχθείτε σε έναν όμιλο αναψυχής.

Οι όμιλοι αναψυχής του Πανεπιστημίου Λευκωσίας παρέχουν στους φοιτητές τη δυνατότητα να δραστηριοποιηθούν σε ποικίλους τομείς και να περάσουν τον ελεύθερο χρόνο τους όμορφα και δημιουργικά!

Είναι σχεδόν σίγουρο πως θα γνωρίσετε νέους σπουδαίους ανθρώπους με τους οποίους θα μοιράζεστε κοινά ενδιαφέροντα και θα διασκεδάσετε σε εκδρομές και άλλες εκδηλώσεις. Μπορείτε μάλιστα θα αναπτύξετε και κάποιες νέες δεξιότητες!

Όμιλοι Αναψυχής

• Όμιλος Σκακιού
  • Περιβαλλοντικός Όμιλος
  • Όμιλος Μουσικής
  • Φωτογραφικός Όμιλος
  • Θεατρικός Όμιλος
  • Όμιλος Εθελοντισμού
  • Όμιλος Κρασιού

Βρείτε τον/τους όμιλο/ους που σας ενδιαφέρουν, μέσω του UNIC Portal στο https://portal.unic.ac.cy/student-life/clubs.
Για να γίνετε μέλος, πατήστε στο “Join Button”.